Inteligentná technológia 6. ZMYSELTM

Chladničky Whirlpool

6.ZMYSELTM citlivo zaznamená každú zmenu teploty po otvorení dvierok chladničky a vyrovná ju 5 x rýchlejšie ako bežná chladnička. Poskytne vám tak optimálne podmienky pre uskladnenie a zachovanie čerstvosti.

Poznáte to. Vypadne vám elektrina, alebo necháte dlhšie otvorené dvere chladničky. Prípadne nakúpite obrovské zásoby potravín na víkendovú party. Vtedy si spomeniete, že 6.ZMYSELTM má naozaj zmysel. Senzory zabudované vo vnútri chladničky a mrazničky zaznamenajú každú zmenu teploty. Vyšlú signál do kontrolného centra, ktoré zmobilizuje do činnosti kompresor, aby sa teplota čo najrýchlejšie vrátila na pôvodnú úroveň. Bez ohľadu na druh a množstvo skladovaných potravín 6.ZMYSELTM citlivo zaznamená každú zmenu teploty po otvorení dvier chladničky alebo mrazničky a upraví ju až 5 x rýchlejšie ako bežná chladnička.

Funkcie spotrebiča môžete jednoducho kontrolovať na prístupnom digitálnom displeji. Unikátna inteligentná technológia zabezpečuje vytváranie optimálnych a hygienicky nezávadných podmienok pre ešte lepšiu ochranu potravín na čo najdlhší čas. Vďaka 6. zmyslu potraviny vyzerajú, voňajú a chutia čerstvo veľmi dlho. O vysokej energetickej úspore sa presvedčíte sami na účte za elektrinu. Chladenie sa totiž automaticky zosilňuje len v prípade potreby. Veď má 6.ZMYSELTM !

6.ZMYSEL TM

6.ZMYSELTM

Jedinečná senzorová technológia 6.ZMYSELTM neustále sníma, kontroluje a upravuje každú zmenu teploty s cieľom zabezpečiť, aby potraviny vyzerali, voňali a chutili skutočne čerstvo. Technológia 6.ZMYSELTM FreshControl kontroluje teplotu a vlhkosť v celom vnútornom objeme chladničky. Relatívna vlhkosť je udržiavaná v rozmedzí 70-85%, čo zaručuje ešte dlhšie a kvalitnejšie skladovanie potravín. Potraviny v chladničke neobsychajú, nie je potrebné baliť ich do fólie a vydržia čerstvé až 4-krát dlhšie.

BEZNÁMRAZOVÉ CHLADNIČKY

Whirlpool – najväčší výrobca chladenia NoFrost na svete!

Beznámrazový patentovaný systém 6.ZMYSELTM Total No Frost zabezpečuje rovnomerné a dokonalé prúdenie vzduchu vo vnútri chladničky a mrazničky, znižuje vnútornú vlhkosť a zamedzuje tvorbe námrazy. Nútená cirkulácia zvyšuje kvalitu uchovávania potravín a zvyšuje komfort využívania spotrebiča – jednoduchá údržba, už žiadne rozmrazovanie!

  • Princíp chladenia spočíva v neustálej cirkulácii chladného vzduchu od chladiaceho výparníka (je chovaný v konštrukčnej časti) distribučným kanálom Multifl ow do jednotlivých priestorov chladničky a mrazničky.
  • 6.ZMYSELTM Total No Frost zabezpečuje rovnomerné a dokonalé prúdenie vzduchu vo vnútri chladničky, čím zvyšuje kvalitu uchovávania potravín, a optimalizuje jej výkon.
Total No Frost
Fresh Control

6.ZMYSELTM FRESH CONTROL

Unikátna technológia pre dlhšie trvajúci sviežosť.

Chladničky Whirlpool 6.ZMYSELTM FreshControl sú dôkazom výrazného pokroku v technológiách chladenia. Dokážu uchovať sviežosť potravín ako v deň nákupu až štyrikrát dlhšie. Vďaka svojmu jedinečnému algoritmu a duálnemu senzoru dokáže technológia 6.ZMYSELTMTM Fresh Control to, čo žiadna iná konkurenčná technológia:

  • aktívne kontroluje vlhkosť s cieľom zachovať ideálnu úroveň 75-85 %, ktorá je základom dlhodobej sviežosti
  • po každej zmene obnovuje správnu teplotu päťkrát rýchlejšie
  • vytvára dokonalé prostredie pre sviežosť v celom vnútornom priestore chladničky, nielen vo vyhradených priečinkoch alebo zásuvkách

Senzor technológie 6.ZMYSELTM Fresh Control neustále kontroluje teplotu a vlhkosti vo vnútri chladničky, a inteligentný algoritmus nezávisle poháňa kompresor a ventilátor pre zabezpečenie ideálnych podmienok, ktoré sú rýchlo obnovené a udržiavané po celú dobu vo vnútri chladničky.

Kdekoľvek uložíte jedlo do chladničky, zostane príjemne svieže, vždy si udrží svoj prirodzený vzhľad a chuť.

Total No Frost Total No Frost

ACTIV 0°

Technológia 6.ZMYSELTM Fresh Control bola rozšírená o pozoruhodnú inováciu: zásuvku s nulovou zónou Activ0°. Táto špeciálna zóna, kde sa teplota pohybuje okolo 0° je ideálna pre uchovávanie citlivých potravín ako surové mäso alebo ryby. Vďaka dôkladnej a stálej kontrole teploty a vlhkosti v špeciálnej zásuvke Activ0° si jednotlivé potraviny uchovávajú chuť, výživové hodnoty a taktiež čerstvý vzhľad.

Špeciálna zásuvka s nulovou zónou Activ0° udržiava nulovú teplotu prostredníctvom nezávislého ventilačného a chladiaceho systému. Ak systém Activ 0° momentálne nepotrebujete, môžete ho jednoducho deaktivovať a vytvoriť viac miesta pre iné potraviny, napríklad zeleninu.

ACTIV 0° ACTIV 0°

TEPLOTNÝ ALARM

Ak dôjde v domácnosti k výpadku elektrického prúdu, tak po obnovení dodávky sa v mrazničke automaticky vykoná kontrola teploty. Ak medzi tým stúpla teplota v mrazničke a prekročila bezpečnostnú úroveň teploty -12ºC pre dlhodobé skladovanie potravín, chladnička na túto skutočnosť upozorní na displaji svetelným aj zvukovým signálom.

Po takomto upozornení je vhodné skrátiť dobu skladovania potravín, čím sa predíde ich znehodnoteniu.

Technológia StopFrost

StopFrost

Prelomový systém StopFrost kumuluje námrazu na špeciálnej doske /kolektore v hornej časti mrazničky kombinovanej chladničky, čím zabraňuje vytváraniu námrazy po jej vnútorných stenách a na samotných potravinách. Odstraňuje tak problém s pravidelným rozmrazovaním spotrebiča. Rozmrazenie zaberie len 1 minútu a to odmontovaním kolektora námrazy a jeho opláchnutím pod tečúcou vodou. Rozmrazovanie naozaj nebolo nikdy tak jednoduché!

Stop Frost chladnička

Technológia LessFrost

LessFrost

Neviditeľná námraza – nový výparník je skrytý do vnútorných bočných stien mrazničky kombinovanej chladničky, čím sa minimalizuje tvorba námrazy. Už žiadne mraziace rošty medzi zásuvkami mrazničky! Mraziace rošty sú nahradené sklenenými poličkami, tým vytvárame väčší priestor pre skladovanie potravín. Zároveň nová technológia mrazenia uľahčuje čistenie mrazničky.

Copyright © 2014 - 2021 6. zmyselTM - Whirlpool Slovakia | Staňte sa naším fanúšikom | Tvorba webových stránok Poski.com s.r.o.