Inteligentná technológia 6. ZMYSELTM

Mrazničky Whirlpool

6.ZMYSELTM – automaticky zvýši výkon mrazenia pre dosiahnutie ideálnej teploty vo vnútri mrazničky, zachová maximálnu kvalitu potravín a ušetrí až 30 % energie.

Whirlpool mrazničky boli vyvinuté tak, aby spĺňali všetky požiadavky zákazníkov ohľadom dlhodobého skladovania potravín so zabezpečením ich čerstvosti a jednoduchosti skladovania.

Technológia 6.ZMYSELTM pre rýchle zmrazovanie. Zakaždým, keď do skriňovej mrazničky Whirlpool vložíte viac potravín, technológia 6.ZMYSELTM okamžite zareaguje na zmenu teploty a naštartuje zosilnený režim na zmrazenie nových potravín. Akonáhle sú potraviny dokonale zmrazené, režim sa automaticky vypne. Takýmto spôsobom sa potraviny zmrazia až o 30% rýchlejšie ako v bežnej mrazničke, pričom spotrebuje až o 30% menej energie.

Senzory truhlicových mrazničiek 6.ZMYSELTM zaznamenajú akúkoľvek zmenu teploty vo vnútri mrazničky a automaticky zapínajú mrazenie vtedy, keď je to potrebné, čím sa ušetrí až 30% energie.

Modely sú zaradené do najvyšších energetických tried.

6.ZMYSEL TM

TOTAL NOFROST SYSTÉM

Vďaka systému 6.ZMYSELTM Total NoFrost už môžete navždy zabudnúť na starosti s rozmrazovaním skriňovej (zásuvkovej) mrazničky. Zníženie vlhkosti vo vnútri mrazničky bráni vzniku námrazy. To znamená – už žiadne rozmrazovanie a žiaden úbytok priestoru z dôvodu hromadenia námrazy v mrazničke.

TOTAL NOFROST SYSTÉM TOTAL NOFROST SYSTÉM TOTAL NOFROST SYSTÉM

STOP FROST SYSTÉM

Je beznámrazové riešenie pre jednoduchú údržbu. Prelomový systém StopFrost kumuluje námrazu v špeciálnom kolektore na dverách mrazničky, čím zabraňuje vytváraniu námrazy po jej vnútorných stenách a na samotných potravinách. Odstraňuje tak problém s pravidelným rozmrazovaním spotrebiča. Rozmrazenie tak zaberie len 1 minútu a to odmontovaním kolektora námrazy a jeho opláchnutím pod tečúcou vodou. Rozmrazovanie naozaj nebolo nikdy tak jednoduché!

STOP FROST SYSTÉM STOP FROST SYSTÉM STOP FROST SYSTÉM

Copyright © 2014 - 2021 6. zmyselTM - Whirlpool Slovakia | Staňte sa naším fanúšikom | Tvorba webových stránok Poski.com s.r.o.