Inteligentná technológia 6. ZMYSELTM

Multifunkčné vstavané rúry Whirlpool

6.ZMYSELTM prispôsobí v multifunkčných rúrach čas pečenia a priebežne kontroluje stav pripravovaného jedla tak, aby bol výsledok dokonalý. Vy si len zvoľte na displaji vaše obľúbené jedlo a nechajte si pochutiť!

Whirlpool s potešením predstavuje elegantný rad inovačných vstavaných rúr.

Tieto rúry v sebe spájajú vyspelé ovládanie a inteligentnú technológiu 6.ZMYSELTM s výkonným konvenčným systémom, vďaka ktorému netreba rúru predhrievať. Je to skutočný triumf v inovácii dizajnu, jednoduchosti používania, no predovšetkým výkonu.

6.ZMYSEL TM

6.ZMYSELTM

Inovatívna funkcia 6.ZMYSELTM ponúka perfektné výsledky pečenia. Kontrolu činnosti zabezpečujú 2 senzory – senzor váhy pripravovaného jedla a senzor vnútornej teploty, na základe ktorých 6.ZMYSELTM adaptuje čas pečenia a priebežne kontroluje stav pripravovaného jedla. V ponuke je 30 osvedčených receptov pre prípravu jedla.

6.ZMYSEL TM

Vďaka technológii 6.ZMYSELTM už viac nepotrebujete jedlo vážiť alebo hľadať v kuchárskych knihách optimálny čas na prípravu obľúbených pochúťok. Stačí zvoliť Váš obľúbený program a o ostatné sa postará rúra sama. Proces priebehu pečenia môžete sledovať na prehľadnom displeji.

INDUKČNÁ RÚRA

INDUKČNÁ RÚRA INDUKČNÁ RÚRA

Spoločnosť Whirlpool úspešne integrovala indukčnú technológiu do rúry, špeciálna indukčná doska s magnetickou cievkou je umiestnená priamo v dutine rúry. Nerezový pekáč pre indukčné pečenie, ktorý je súčasťou spotrebiča, sa umiestni na dosku a rovnako, ako v prípade tradičného indukčného riadu, prenáša teplo priamo do jedla. V kombinácii s grilom je teplo distribuované optimálne do celého priestoru rúry a sú tak vždy zaistené dokonalé výsledky varenia aj pečenia. Vďaka tomu sú všetky jedlá chutnejšie a lahodnejšie než kedykoľvek predtým: krehké a šťavnaté vo vnútri a chrumkavé na povrchu.

Len čo je indukčná doska pripojená do konektorov, rúra sa automaticky prepne do indukčného režimu. Túto rúru je, samozrejme, možné použiť aj bez indukčnej funkcie ako štandardnú rúru, ktorá ponúka širokú škálu funkcií pečenia.

6.ZMYSELTM automatických funkcií pre prípravu jedla urobí aj z amatéra profesionála v kuchyni!

TURBO RÚRA

TURBO RÚRA

Turbo rúra je priestorovo úsporná kompaktná rúra, ktorá kombinuje tradičnú technológiu teplovzdušného pečenia s pridanou mikrovlnnou energiou, poskytujúc tak spotrebič „dva v jednom“, ktorý ušetrí až 50 % času prípravy jedla. Taktiež ponúka viacúrovňové pečenie a široký výber auto-programov 6.ZMYSELTM – rúre stačí zadať, aké jedlo chcete pripraviť a tá si sama vyberie ten správny postup.

PARNÁ RÚRA

PARNÁ RÚRA

s technológiou 6.ZMYSELTM. Varenie v pare je najmodernejší spôsob zdravého varenia. Unikátna technológia 6.ZMYSELTM varenie v pare riadi proces prípravy jedla v každom okamihu. Čas prípravy jedla sa skráti o 10-35 % v závislosti od kategórie jedla. Para dokáže udržiavať jedlo teplé alebo ho ohrievať so zachovaním pôvodného tvaru, štruktúry a chuti. Senzory 6.ZMYSELTM riadia vnútornú teplotu, teplotu vody v zásobníku a v presnom okamihu riadia vstrekovanie pary do dutiny rúry. Taktiež nepretržite kontrolujú hladinu vody v zásobníku a upozornia na potrebu jej doplnenia. Súčasťou parnej rúry je ventilátor s ohrievacím telesom pre teplovzdušné pečenie.

READY TO COOK

READY TO COOK

Nový rad rúr ponúka inovačný a vyspelý konvenčný systém s núteným obehom, ktorý vytvára jedinečnú distribúciu vzdušných prúdov, odstraňuje potrebu predhrievania rúry bez ohľadu na to, čo pečiete. Zvoľte vybranú funkciu, potvrďte možnosť „bez predhrievania“ a jednoducho vložte jedlo do rúry. Nijaké čakanie na predhriatie! Vďaka tomu, že systém Ready2Cook odstraňuje potrebu predhrievania rúry, vzácnu energiu, ktorá by inak bola potrebná na predhriate rúry, môžete ušetriť. Úspora energie môže dosiahnuť až 20 % a úspora času až 26 %, v závislosti od typu a počtu jedál, ktoré pripravujete.

READY TO COOK
COOK3

COOK3

73-litrový vnútorný objem znamená, že budete mať dostatok priestoru prejaviť svoju tvorivosť. Navyše systém Cook3 vám dáva voľnú ruku a môžete piecť až 3 rozličné jedlá súčasne - pričom si môžete vybrať z 5 rozličných polôh roštu - bez toho, aby sa ich príchute alebo vône pomiešali, takže ich jemná chuť zostane nedotknutá, alebo využiť priestor na pečenie veľkých kusov mäsa.

COOK3 COOK3

Mäsová sonda

Spoľahlivú kontrolu pečeného mäsa zabezpečí teplotná sonda, ktorá meria vnútornú teplotu jedla pri pečení v rozsahu teplôt od 0 °C do 100 °C. V programovom menu vybraných modelov rúr si môžete podľa druhu jedla naprogramovať presnú teplotu pečenia. Sonda sa jednoducho zapichne do hrubého mäsa (treba sa vyvarovať kosti alebo tuku), odkiaľ sa kontroluje teplota. Kontaktný kábel sondy sa zapojí do prípojky na vnútornej pravej strane rúry.

Mäsová sonda
STARCLEAN TM

STARCLEANTM

Unikátnou povrchová úprava vnútorných stien rúry umožňuje čistiť rúru ekologicky čistou vodou a ekonomicky už za 35 minút pri teplote iba 90°C.

Na dno rúry stačí prestrieť špeciálnu handričku, ktorá je súčasťou výbavy, naliať na ňu 250 ml vody a zvoliť funkciu čistenia StarcleanTM. Rúra sa automaticky zohreje na 90°C, pričom sa začne vo vnútri rúry generovať para, ktorá účinne pôsobí na nečistoty. Nízkoteplotný čistiaci cyklus trvá iba 35 minút. Hneď po skončení čistiaceho cyklu možno rúru otvoriť a jednoducho vyčistiť hubkou a to bez použitia akýchkoľvek chemických čistiacich prostriedkov. Sklenená plocha dvierok je zároveň ošetrená nanotechnológiou, vďaka ktorej zostanú aj dvierka krištáľovo čisté počas celej životnosti rúry.

STARCLEAN TM STARCLEAN TM STARCLEAN TM
PYROLÝZA

PYROLÝZA

Pyrolýza je špeciály program pre samočistenie rúry. Pyrolýza pri teplote cca 500 °C spáli všetky mastnoty a zbytky jedla nachádzajúce sa na vnútorných stenách rúry a plechoch, ktoré sú súčasťou rúry.

Vzniknutý popolček sa po vychladení rúry jednoducho poutiera vlhkou handričkou. Bezpečnosť pred popálením pri vypaľovaní zabezpečuje výkonný chladiaci ventilátor a štvorvrstvové sklenené dvere. Vonkajšia teplota dverí sa pohybuje v rozmedzí 50 – 60 °C.

POVRCHY S ĽAHKOU ÚDRŽBOU

POVRCHY S ĽAHKOU ÚDRŽBOU

Jedinečný povrch iXélium

Špeciálna úprava nerezového povrchu nanotechnológiou, ktorá bráni zostarnutiu nerezu a tvorbe odtlačkov prstov. Ľahko sa čistí, stačí ho len utrieť vlhkou utierkou a má znova dokonalý vzhľad. Na nerezový povrch iXeliumTM platí až 10-ročná záruka.

POVRCHY S ĽAHKOU ÚDRŽBOU

Antifinger - bezodlačková úprava povchu

Antifinger – bezodlačková úprava povchu

Lakovaná mikrovrstva chráni nerezezový povrch pred zanechávaním odtlačkov prstov. Znečistené miesto stačí poutierať a povrch bude opäť čistý.

Copyright © 2014 - 2021 6. zmyselTM - Whirlpool Slovakia | Staňte sa naším fanúšikom | Tvorba webových stránok Poski.com s.r.o.