Inteligentná technológia 6. ZMYSELTM

Sušičky Whirlpool

6.ZMYSELTM - prisbôsobí sušiaci cyklus každému druhu vlákna, nastaví teplotu, intenzitu a dĺžku sušiaceho cyklu s cieľom perfektného vysušenia bielizne v optimálnom čase a s úsporou energie.

Sušenie bielizne v sušiarňach, na balkónoch či na sušiacich stojanoch v izbách ustupuje najmä v menších domácnostiach do úzadia a tento proces nahrádzajú sušičky bielizne. Tieto dômyselné zariadenia sú rýchle, praktické a v súčasnosti aj dostupné. Domáce gazdinky ich určite ocenia, hlavne ak sú v domácnosti malé deti a je potrebné častejšie prať. Sušičky Whirlpool prispôsobia sušiaci cyklus každému druhu vlákna bez potreby nastavenia dĺžky sušenia.

Mikroprocesor 6.ZMYSELTM automaticky nastaví dĺžku a teplotu pre sušiaci cyklus tak, aby sa dosiahol zvolený stupeň vysušenia bielizne s najnižšou možnou spotrebou energie a v čo najkratšom čase. Sušička si vyberie najoptimálnejšiu teplotu, pričom sa správa veľmi šetrne aj k tým najjemnejším druhom tkanín. Vďaka neustálemu monitorovaniu hladiny vlhkosti sa sušenie automaticky zastaví, keď je už šatstvo suché.

Kapacita sušičky bielizne je až 8 kg. Rovnako ako pri praní je pri sušení nutné kontrolovať štítky na bielizni, či je vhodná na sušenie v sušičke. Ak je tkanina označená ako vhodná do sušičky, sušenie ju nepoškodí, práve naopak sušička uľahčí žehlenie, ušetrí čas i námahu. V mnohých prípadoch je potrebné už len poskladať vysušené šatstvo do skrine.

Sušička sa tiež odporúča pre alergikov. Pri sušení na balkóne či v záhrade zachytáva bielizeň alergény, zatiaľ čo v sušičke sú vďaka filtrom odstraňované. Filtre naviac zachycujú chlpy domácich maznáčikov. Sušička sa určite stane vaším oblúbeným pomocníkom. V dnešnej uponáhľanej dobe iste oceníte aj to, že už 40 minút po vypraní si môžete obliecť niektorý zo svojich obľúbených kúskov oblečenia.

6.ZMYSEL TM

6.ZMYSELTM

Sušička sama nastaví čas a výkon sušenia pre dosiahnutie najlepších výsledkov. Bez ohľadu na to, čo sušíte, inteligentná technológia 6.ZMYSELTM automaticky zaznamená úroveň vlhkosti každej náplne a nastaví podľa nej parametre sušenia. Senzory neustále kontrolujú proces od začiatku až do konca s cieľom dosiahnuť dokonalé výsledky.

AIRCARE

6.ZMYSELTM AIRCARE

Vďaka jedinečnému systému prúdenia vzduchu, vlnovitému pohybu bubna s najväčšou kapacitou na trhu zachováva prirodzenú krásu látok.

Sušičky bielizne Whirlpool so 6. zmyslom, ktoré využívajú novú superúčinnú technológiu tepelného čerpadla, kombinujú mimoriadny sušiaci výkon s výraznou úsporou energie a maximálnou starostlivosťou o textílie, na ktorých vám záleží. Technológia 6.ZMYSELTM AirCare vysuší bielizeň spôsobom, ktorý je osobitne rovnomerný a jemný k bielizni, s cieľom zabezpečiť čo najlepšie výsledky sušenia. Ba čo viac, obsahuje špeciálne programy, ktoré sa postarajú aj o tú najjemnejšiu bielizeň, a vďaka najväčšiemu bubnu na trhu s novým povrchom a prevetrávacím rebrom má dostatok miesta pre sušenie čohokoľvek.

AIRCARE AIRCARE

Kondenzačné sušenie

zabezpečí, že para vo vnútri spotrebiča sa zráža a hromadí v zbernej nádobe, ktorá má kapacitu 5,1 litrov.

Kondenzačné sušenie

Kondenzačné sušenie

Sušičky sú vybavené čerpadlom a skondenzovaná voda môže byť vyčerpávaná von do kanalizácie. Typický štýlový dizajn s charakteristickými mäkkými tvarmi, oblými rohmi a jasne rezanými líniami dokonale ladí s práčkou.


Kondenzačné sušenie

MAXI BUBON

Sušičky Whirlpool so 6. zmyslom majú najväčšiu kapacitu bubna na trhu (121 litrov), bielizeň má viac miesta pre rovnomerné usušenie bez pokrčenia.

Zároveň môžete sušiť mimoriadne veľké kusy bielizne, ktoré by sa nezmestili do bežnej sušičky, ako napríklad prikrývky alebo posteľná dvojbielizeň. Program Big Items (veľké kusy bielizne) využíva výhodu veľkého bubna sušičky a pokročilú technológiu pre dokonalé a rovnomerné sušenie bez zanechania vlhkých miest.

Zabudnite na žehličku, bielizeň stačí poskladať a úžívať si voľné chvíle...

MAXI BUBON MAXI BUBON MAXI BUBON
Copyright © 2014 - 2021 6. zmyselTM - Whirlpool Slovakia | Staňte sa naším fanúšikom | Tvorba webových stránok Poski.com s.r.o.