Inteligentná technológia 6. ZMYSELTM

Varné dosky Whirlpool

6.ZMYSELTM - zaznamená bod varu v hrnci na indukčnej varnej doske, upozorní vás vizuálnym a akustickým signálom, bod varu udrží konštantný aj po pridaní jedla do vriacej vody a varí ho presne nastavený čas. Varná doska sa automaticky vypne po uplynutí nastaveného času.

Čisté, rovné, ľahko umývateľné povrchy dominujú súčasným kuchyniam a tento trend je rozpoznateľný aj pri súčasnom najrýchlejšom a energeticky najúspornejšom indukčnom varení.

Inteligentná technológia 6.ZMYSELTM aj tu garantuje maximálnu kontrolu varenia s úsporou až 20 % energie. Senzory pod povrchom dosky neustále kontrolujú teplotu hrnca a presne detekujú, kedy voda dosiahne bod varu alebo kedy je hrniec prázdny, lebo voda vyvrela. Prostredníctvom unikátnej rýchlovarnej funkcii dosiahnete bod varu v rekorne krátkom čase (2l vody, 4 min.) a ušetríte až 30 % času oproti bežným rýchlovarným funkciám.

Tieto inovatívne technológie zaradili indukčné varné dosky medzi spotrebiče „priateľské k životnému prostrediu“. Nové, užívateľsky jednoduché dotykové ovládanie s digitálnym displejom poskytuje úplnú kontrolu nad každou varnou zónou a ponúka nastavenie špeciálnych funkcií.

Nastavenie výkonu varných zón, ako aj ich plynulú reguláciu, umožnuje dotyková stupnica výkonu kontrolovaná senzorom. Prepojenie dvoch varných platní a spoločné ovládanie vytvorí dostatočne veľkú flexibilnú zónu na prípravu jedla vo veľkých oválnych a tvarovo netradičných varných nádobách. Varenie už nie je len príprava jedla. Volá po vášni a kreativite. Kombinuje v sebe štýl, estetično, bezpečnosť a precíznosť. Indukčné varné dosky Whirlpool sú tou najlepšou voľbou, nakoľko sa prispôsobia aj tým najnáročnejším kulinárom.

6.ZMYSEL TM

6.ZMYSELTM

presne zaznamenáva bod varu vody v hrnci postavenom na doske. Na zistený stav upozorní vizuálnym aj akustickým signálom, od tohto okamihu začne na displeji zobrazovať dĺžku vrenia. Bod varu udrží konštantný aj po pridaní jedla do vriacej vody a varí ho presne nastavený čas. Po jeho uplynutí sa varná doska automaticky vypne. Inteligentná technológia 6.ZMYSELTM garantuje maximálnu kontrolu varenia s úsporou až 20% energie.

6.ZMYSEL TM

INDUKCIA

Indukcia zohrieva feromagnetické dno hrnca, nie sklenenú plochu varnej dosky. Elektromagnetické pole prechádza cez sklokeramickú vrstvu priamo do hrnca, bez zbytočných strát. Dôsledná technológia indukcie zaručuje perfektnú kontrolu pre každý druh varenia od rozpúšťania čokolády po expresné varenie. Indukčné varné dosky dosahujú až 90% energetickú efektívnosť (60% sklokeramické sálavé a 50% plynové dosky).

Ušetrite až 40 % nákladov na energiu s indukčnou technológiou!

Vsaďte na bezpečnosť a efektivitu indukčnej varnej dosky. Indukčná varná doska prináša hneď niekoľko významných výhod, hlavne:

 • krátky čas varenia
 • energetickú efektívnosť
 • nízku spotreba energie
 • krátky čas chladnutia a vyššiu bezpečnosť
 • jednoduchú údržbu
 • flexibilné varenie
INDUKCIA

MAXI ZÓNA

Na rozdiel od iných dosiek, Maxi zóna je vybavená rýchloohrevom s výkonom 5,4 kW, to znamená, že maximálnu teplotu dosiahne o čas kratší o 30%, 2,5 litra vody zovrie už za 4 minúty.

MAXI ZÓNA

FLEXICOOK

Flexibilita pre využitie výkonu.

FlexiCook vám umožní zmeniť klasické dve zóny na jednu veľkú pre použitie veľkých pekáčov alebo umiestnenie viacerých malých nádob na jednu veľkú zónu.

FLEXICOOK FLEXICOOK

DOTYKOVÉ OVLÁDANIE

Požadovaný výkon zóny jednoducho nastavíte pohybom prsta po stupnici výkonu. Ľahkým dotykom na jednotlivé symboly zvolíte

 • automatickú funkciu 6.ZMYSEL
 • funkcia Dusenie pre pomalé vrenie a dusenie pripravovaného jedla
 • Nízkoteplotnú funkcia na rozpúšťanie čokolády, masla, pomalé ohrievanie mlieka.
 • funkciu Pauza pre dočasné vypnutie funkcií dosky. Po jej aktivácii sa vypnú všetky zapnuté varné zóny. Jej zrušením sa opäť zapnú varné zóny v nastavených funkciách.
 • časovač vypnutia varnej zóny.
DOTYKOVÉ OVLÁDANIE

POWER MANAGMENT

POWER MANAGMENT

Bývate v byte s rozvodmi elektriky len pre 230V a túžite po indukčnej varnej doske? Whirlpool ponúka na trhu aj modely s možnosťou pripojenia na 230V vďaka funkcii Power Managment, ktorá umožňuje zvoliť maximálny celkový príkon dosky (2,5; 4,0; 6,0 alebo 7,2 kW) s ohľadom na použitý istič a tak pripojiť dosku aj na napätie 230V alebo 400V. Whirlpool má vždy pre vás riešenie.

PLYNOVÉ DOSKY

Varná doska, ktorá nikdy nestratí svoj lesk

iXelium TM

Vďaka svojej exkluzívnej technológii, prinášame plynové varné dosky Whirlpool iXeliumTM v najvyššom dizajne. V úsilí dokázať, že varenie je potešenie a rozhodne nie drina, varné dosky s povrchom iXeliumTM ani pri každodennom používaní nezostarnú.

iXeliumTM je inovačná nehrdzavejúca oceľ, ktorá vďaka využitiu nanotechnológií pôsobí ako bariéra proti chemickým a mechanickým činiteľom, pričom si nadlho zachovávajú kvalitu a prirodzený kovový lesk. Ľahko sa čistia, pretože zvyšky jedál na povrch nepriľnú, stačí ho len utrieť vlhkou utierkou a má znova dokonalý vzhľad.

iXelium TM

iXeliumTM je nielen ligotavý a ľahko udržiavateľný, ale je aj “zelený” – vďaka svojím vlastnostiam sa radí k spotrebičom „priateľským“ k životnému prostrediu.

iXelium TM iXelium TM

PLYNOVÉ DOSKY NA SKLE

Varná doska, ktorá vás osloví dizajnom

Sklo v kuchyni evokuje čistotu a luxus. Plynové varné dosky s povrchom z tvrdeného skla nie sú výnimkou. Rámové liatinové rošty alebo liatinové hiezda sa spájajú s eleganciou skla. Varné dosky sú vybavené 4 alebo 5 horákmi s integrovaným zapaľovaním plameňa v gombíku ovládania. Výkonný dvojkorunkový horák je vhodný pre ohrev Wok nádoby alebo panvice a zabepečuje plynulý ohrev celého dňa.

PLYNOVÉ DOSKY NA SKLE PLYNOVÉ DOSKY NA SKLE

DOMINO

Variabilnosť, pestrosť, jednotná línia – to sú hlavné znaky varných dosiek DOMINO. Tento nesmierne široký a flexibilný rad varných dosiek pozostáva z pestrej škály tvarov, materiálov a rozmerov, ktoré možno kombinovať do celého radu konfigurácií od plynovej, tradičnej sklokeramickej po indukčnú s dotykovým ovládaním. Umožňuje navrhnúť si varnú zónu tak, aby sa presne hodila do vašej kuchyne.

Dosky DOMINO sú široké 30cm a pomocou spojovacej lišty sa môžu pospájať do jedného celku. Je to dokonalý nástroj na prispôsobenie sa individuálnym štýlom varenia.

DOMINO

ODSÁVAČE PÁR

6.ZMYSELTM odsávačov pár

Odsávače pár vybavené technológiou so 6. ZMYSEL™ sú vybavené senzormi, ktoré merajú množstvo dymu, tepla a pár vychádzajúcich z varnej dosky. Odsávač v režime 6. ZMYSEL™ automaticky vyhodnocuje všetky podnety, samočinne sa zapne, nastaví odsávací výkon a pri dosiahnutí optimálneho ovzdušia sa sám vypne. Reguláciou automatickej činnosti dokáže ušetrť až 50 % energie1). Pokiaľ vám viac vyhovuje manuálny režim, odsávač ponúka jednoduché a zrozumiteľné dotykové ovládanie.

Odsávače pár Odsávače pár
Copyright © 2014 - 2021 6. zmyselTM - Whirlpool Slovakia | Staňte sa naším fanúšikom | Tvorba webových stránok Poski.com s.r.o.